.eklentileri
Advertisement
onlarla-yaşamak
Takvim
Ocak 2019
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
« Haz    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Google Adsense
Bumerang

Böcek İlaçlama


Böcekler taşıdıkları mikroplar ile çalışma ve yaşam alanlarında insan sağlığı açısında tehlike oluşturmaktadır. Bu İnsanlar böceklerden ve kemirgenlerden kurtulmak için bireysel ilaçlama yöntemlerine başvurmaktadır. Fakat bireysel olarak yapılan böcek ilaçlama uygulamaları ile böceklerden kurtulmak mümkün değildir. Kesinlikle bu konuda böcek ilaçlama şirketlerinden destek alınmalıdır. Böcekler insanların yaşam alanlarında buldukları yiyecekler üzerinde gezerek bu gıdalar üzerine bıraktıkları mikroplar ile insanlara çeşitli hastalıklar bulaştırmaktadırlar.
Böcekler ve kemirgenler çok hızlı üreyen ve çok sayıda yumurta yapan canlılardır. Bu nedenle görüldükleri anda mekâna böcek ilaçlamauygulaması yapılması gereklidir. Aksi takdirde hızla üreyen böcekler kısa sürede mekâna yayılacak ve mücadele edilmesi zor bir hal alacaktır. Fakat böcek ilaçlaması yaptıracağınız ilaçlama şirketinin Sağlık Bakanlığı onaylı bir böcek ilaçlama şirketi olmasına ve profesyonel çalışıyor olmasına dikkat edilmelidir.
Böcek ilaçlama hizmeti almak için Haşere 34 ilaçlama şirketimizden günün her saati ve haftanın her günü müşteri temsilcilerimize ulaşarak böcek ilaçlama talebinde bulunabilirsiniz. Haşere 34 böcek ilaçlama şirketimiz İstanbul, İzmir, Bursa, İzmit illerinde ve bu illerin bütün ilçelerinde bulunan böcek ilaçlama servisleri ile profesyonel ilaçlama hizmetleri ekonomik fiyatlarla sunmaktadır.

BÖCEK İLAÇLAMASININ ÖNEMİ

Böcekler farklı özelliklere sahip olan milyonlarca türe sahip canlılardır. Böcekler beslenmelerini kan emerek, inorganik maddeler ile beslenerek, bitkisel yollarla beslenerek ve insanların gıda maddeleri üzerinden beslenerek sağlarlar. Bu nedenle insanlara verdikleri zararlarda türlerine göre değişmektedir. Çok hızlı üreme özelliğine sahip olan böcekler sıcak ortamlarda ve sıcak mevsimlerde daha hızlı ürerler. Çöplüklerde, kanalizasyonlarda ve her türlü pis ortamlarda yaşayan böcekler, insanların çalışma ve yaşam alanlarına bıraktıkları mikropları ile hastalık bulaştırırlar. Böcekler yumurtalarını ücra köşelere sakladığı ve yumurtaları gözle görülemediği için insanlar tarafından fark edilememekte bu nedenle önemsenmemektedir.

Özellikle yaz aylarında havaların ısınması ile birlikte üreme dönemlerine giren böceklerle bu aylarda mücadele edilmesi önemlidir. Çoğalmalarına izin vermeden mekânınızda yapılacak düzenli ilaçlama uygulamaları ile haşere ve fare sorununuza çözüm sağlanabilir. Ev, lokanta, cafe, fırın gibi hem yiyecek maddelerinin bol olduğu hem de haşerelerin çoğalması için gerekli sıcak alanlar olan bu mekânlarda çok sık böcek görülür. Unutulmamalıdır ki mekân içerisinde görülen 1 tane böcek görülmesi ortam içerisinde yüzlerce böceğin olduğunun habercisidir.

Böceklerden kurtulmak ve bulaştırdıkları hastalıklardan korunmak mekânınıza ilaçlama yaptırmak ya da böcek oluşumuna karşı tedbir almak gereklidir.  Yaptırılacak olan böcek ilaçlaması kesinlikle Sağlık bakanlığı çalışma ruhsatına sahip profesyonel ilaçlama şirketleri tarafından yapılmalıdır. Kesinlikle bireysel olarak ilaçlama yapılmamalıdır. Bu durum çok tehlikeli olduğu gibi olumlu sonuç almakta mümkün değildir. İlaçlama konusunda profesyonel hizmetler veren kaliteli böcek ilaçlama şirketleri bulunmaktadır.

Böcek ilaçlama hizmeti alacağınız ilaçlama şirketini seçerken İlaçlama şirketinin kalitesine ve ruhsatlı çalışıyor olmasına dikkat edilmelidir. Çünkü ülkemizde ilaçlama konusunda bilgi sahibi olmayan ve kalitesiz ilaçlar kullanan korsan ilaçlamacılar çoğalmaktadır. Bu tür ilaçlamacılar insanların mağduriyetinden faydalanarak kazanç elde etmek isteyen kişilerdir. Korsan ilaçlama şirketleri ucuz fiyatlar ile müşterilerinin gözünü boyayarak kalitesiz ilaçlar kullanır. Bu tür ilaçlamacılara ilaçlama yaptırmak tehlikelidir ve yasaktır.

Haşere 34 ilaçlama şirketi yıllardır İstanbul, İzmir, İzmit ve Bursa illerinde bulunan ilaçlama şubeleri ile sektöründe lider ilaçlama şirketidir. Sağlık bakanlığı çalışma ruhsatına sahip ender ilaçlama şirketlerinden biri olan Haşere 34 ilaçlama şirketimiz kaliteli böcek ilaçları ve ilaçlama konusunda uzman ekipleri ile günün her saati hizmet vermektedir. Tüm haşere türlerine karşı kapalı ve açık alanlarda hizmetler veren böcek ilaçlama şirketimiz en ucuz ilaçlama fiyatları ile garantili ve profesyonel hizmetler sunmaktadır. Günün her saati araçlı ilaçlama ekipleri ile 7/24 çalışan servislerimiz ilaçlama hizmetleri sonrası tüm resmi belgelerimizi müşterilerimize sunmaktadır.

Böcek ilaçlama ve fare ilaçlama hizmetlerinde ucuz ve ekonomik ilaçlama fiyatları ile kaliteli ve garantili hizmet almak için Haşere 34 ilaçlama şirketimizi arayınız.

 

İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

1) JEL İLAÇLAMAhasere34_jel_ilacJel ilaçlama uygulaması en çok tercih edilen ilaçlama şekillerinden biridir. Jel ilaçlamada, ilacı yiyen haşere yuvasına döner ve orada ölür, diğer haşerelerde bu ölü olan haşerelerden beslenir ve böylece toplu ölüm gerçekleşir. Ayrıca Jel ilaçlamanın en çok tercih edilen ilaçlama şekli olmasının nedeni, ilaçlama yapılacak olan mekanın terk edilmesine gerek olmamasıdır. İnsanlar ortamda bulunurken de Jel ilaçlama yapılabilir ve herhangi bir temizlik yapılmasına da gerek yoktur. Özellikle hamam böcekleri ve türlerinde çok etkili olan Jel ilaçlama uygulaması için Haşere 34 ilaçlama şirketimizden bilgi alabilirsiniz.

JEL İLAÇLAMANIN ÖZELLİKLERİ

1) Kokusuzdur.

2) Mekânının terk edilmesine gerek yoktur.

3) Doğrudan ağız yolu ile yutulmadığı takdirde insanlara ve evcil hayvanlara zararı yoktur.

4) Kapıları ve pencereleri kapatmaya gerek yoktur.

5) İlaçlama öncesinde herhangi bir hazırlık yapılmasına ve ilaçlama sonrası temizlik yapılmasına gerek yoktur.

6) Jel ilaç etkisini uzun süre sürdürmektedir.

2) SIVI İLAÇLAMA

sıvı_ilaclama-hasere34Sıvı ilaçlama, ilaçlama şirketleri tarafından en çok kullanılan yöntemdir. Su bazlı olan ilaçlama şekli, haşerelerin yoğun olduğu mekanlara uygulanır. Su ile karıştırılan ilaç, özel ilaçlama makineleri ile mekâna püskürtme yöntemiyle uygulanmaktadır.  Sıvı ilaçlama uygulaması hemen hemen tüm haşereler için uygulanır ve en etkili yöntemdir. İlaçlama uygulaması sonrasında, ilaçlama ekibimizin ilaçlama öncesinde söylediği talimatlara uyulması durumunda kısa sürede sonuç alınır. Bu talimatlarda geçen en önemli maddesıvı böcek ilaçlama uygulaması sonrasında 7-10 gün arası kesinlikle ıslak temizlik yapılmamasıdır.

Sıvı böcek ilaçlama sonrası mekanı bir süre havalandırdıktan sonra normal yaşama devem edilebilir ancak, 1 hafta 10 gün ıslak temizlik yapılmamalıdır. Haşere 34 böcek ilaçlama şirketimiz yıllardır ilaçlama sektöründe lider firmalardan biridir ve profesyonel sıvı ilaçlama uygulaması sağlamaktadır. Haşere 34 haşere ilaçlama şirketimizin kullanmakta olduğu ilaçlar, Sağlık Bakanlığından onaylı olan etkili ilaçlardır.

Müşteri Yorumları
    Belgelerimiz
    ilaçlama belgelerimiz ilaçlama belgelerimiz ilaçlama belgelerimiz ilaçlama belgelerimiz
    Google+